Bebetu.pl

Dane adresowe:

Orlińskiego 6/115,
31-878 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@bebetu.pl
690136063

Dane firmy:

Bebetu.pl
NIP: 6812018648
REGON: 122518337

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Orlińskiego 6/115, Kraków, Polska

Opis firmy Bebetu.pl

Zabawki dla dzieci można kupować w sklepie bebetu.pl. Aby zapoznać się z asortymentem tego sklepu wystarczy odwiedzić jego stronę internetową lub skorzystać z kontaktu telefonicznego. Istnieje także możliwość napisania na czacie i wykorzystania poczty email. Wykorzystując te formy kontaktu ze sklepem można odnaleźć się w jego bogatej ofercie sprzedaży zabawek dla dzieci w każdym wieku i wielu akcesoriów dla rodziców. Wśród nich wyróżnić można akcesoria do kąpieli i dziecięce kosmetyki oraz artykuły higieniczne i akcesoria niemowlęce. W sklepie znaleźć można także zabawki edukacyjne. Zamówione zabawki mogą zostać dostarczone darmowo na adres dostawy, jeżeli łączna kwota zamówienia wynosi minimum sto pięćdziesiąt złoty. Realizacja zamówienia przebiega bardzo sprawnie, bo w ciągu dwudziestu czterech godzin od jego złożenia.

Oferta firmy

W ofercie sklepu bebetu.pl znajdziecie głównie akcesoria i zabawki dla dzieci, ale również produkty niezbędne dla każdej mamy. Znajdziecie u nas produkty znanych i cenionych producentów takich jak:
-B. Box,
- B. Toys,
- Buki,
- Brio
i wiele więcej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz skutecznego i ekologicznego sposobu, by zapewnić swojemu dziecku suchość i komfort? Nie szukaj dalej niż AirBambo! Nasze pieluszki z wiskozy bambusowej odprowadzają wilgoć, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha i wolna od podrażnień.
W sklepie internetowym sprytny-mis.