Firma Budowlana Budorem Błachno - Spis Firm Kefann

Firma Budowlana Budorem Błachno

Dane adresowe:

Bohaterów Września 28,
32-043 Skała
małopolskie

Dane kontaktowe:

Przemek Błachno
biuro@budorem.com.pl
602241643
12 3891784

Dane firmy:

Firma Budowlana Budorem Błachno
NIP: 6770041682
REGON: 350543689

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Bohaterów Września 28, Skała, Polska

Opis firmy Firma Budowlana Budorem Błachno

Firma budowlana gwarantująca profesjonalizm i solidność? Wybierz firmę Budorem! Budowa domu czy gruntowny remont mieszkania to niemałe przedsięwzięcia i dobrze w takim wypadku skorzystać z usług prawdziwych fachowców, którzy nie dość że wykonają zleconą im pracę profesjonalnie to jeszcze w miarę możliwości szybko. Nasza firma budowlana oferuje kompleksowe wykonanie prac, rzetelny kosztorys do projektu, a także dobór odpowiednich, wysokiej jakości materiałów. Pracownicy, których zatrudniamy z pewnością wykonają swoją pracę sprawnie i całkowicie zgodnie ze wszystkimi wymogami Klienta. Jakość usług, które gwarantuje nasza firma budowlana, zyskała już zaufanie dużej liczby zleceniodawców, którzy docenili naszą fachowość i terminowość wykonania prac. Kraków oraz pobliskie miejscowości to miejsca, w których działamy z powodzeniem od kilkudziesięciu lat.

Oferta firmy

Oferta Budorem to usługi remontowe oraz budowlane:
- budowa domu jednorodzinnego,
- modernizacja domów i innych obiektów użytkowych,
- montaż podwieszanych sufitów,
- remont mieszkania,
- wykonywanie przyłączy wod-kan,
i inne.
Potrzebujesz fachowców budowlanych? Zadzwoń do nas!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Konstrukcje stalowe na wymiar z możliwością personalizacji to produkt, który wymaga odpowiedniego wykonania, wiedzy i doswiadczenia firmy.
Profesjonalny, nowoczesny sprzęt budowlany oraz niezbędne narzędzia do pracy podczas budowy lub prac remontowych znajdziesz w naszej wypożyczalni Limanowa.
Układanie kostki brukowej, roboty ziemne, roboty drogowe oraz usługi budowlane to część bogatej oferty usług budowlanych od firmy Han-Bud Halbiniak dla mieszkańców Częstochowy, Radomska i woj.