Han-Bud Halbiniak - Spis Firm Kefann

Han-Bud Halbiniak

Dane adresowe:

Pacierzów ul. Leśna 6,
42-270 Kłomnice
śląskie

Dane kontaktowe:

norbert@han-bud.com
792 087 865

Dane firmy:

Han-Bud Halbiniak
NIP: 9492000908
REGON: 242989302

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Pacierzów ul. Leśna 6, Kłomnice, Polska

Opis firmy Han-Bud Halbiniak

Układanie kostki brukowej, roboty ziemne, roboty drogowe oraz usługi budowlane to część bogatej oferty usług budowlanych od firmy Han-Bud Halbiniak dla mieszkańców Częstochowy, Radomska i woj. śląskiego. Nasi doświadczeni fachowcy doradzają w wyborze kostki brukowej i układają kostkę w niezwykle ciekawe wzory. Przygotowujemy niepowtarzalne aranżacje kostki zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Realizujemy zlecenia na wykonanie robót ziemnych i zakładanie ogrodów. Dysponujemy odpowiednią bazą sprzętową do realizacji tego rodzaju usług. Uzupełnieniem naszych usług budowlanych są rozbiórki i wyburzenia budynków. Prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego. Do wynajęcia oferujemy:
- koparka,
- mini koparka,
- koparko-ładowarka,
- wywrotka.
Prowadzimy roboty drogowe w regionie Częstochowa i Radomsko, woj. śląskie i woj. łódzkie. Jeśli poszukują Państwo dobrej firmy budowlanej, to zapraszamy do Han-Bud Halbiniak.

Oferta firmy

Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów świadczy usługi budowlane i układanie kostki brukowej w regionie Częstochowy. Realizujemy zlecenia na:
- roboty ziemne,
- roboty drogowe,
- układanie kostki brukowej,
- usługi budowlane,
- zakładanie ogrodów,
- wyburzenia budynków,
- rozbiórki budynków,
- usługi koparką,
- układanie asfaltu,
- wynajem sprzętu budowlanego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Konstrukcje stalowe na wymiar z możliwością personalizacji to produkt, który wymaga odpowiedniego wykonania, wiedzy i doswiadczenia firmy.
Profesjonalny, nowoczesny sprzęt budowlany oraz niezbędne narzędzia do pracy podczas budowy lub prac remontowych znajdziesz w naszej wypożyczalni Limanowa.
Firma Nova Trading to wieloletnia i solidna firma na rynku toruńskim.