Mleczne Krówki - Spis Firm Kefann

Mleczne Krówki

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@mleczne-krowki.pl
792495088

Dane firmy:

Mleczne Krówki
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Mleczne Krówki

Uważasz, że potrzebujesz skutecznej reklamy? Nasza firma chce być z Tobą szczera, nie można zagwarantować, że dana reklama na pewno przełoży się na sukces. Zawsze jest ryzyko. Poza tym, jeśli oferta działalności nie jest atrakcyjna, żadna reklama nie pomoże.

Ze strony naszej działalności możesz liczyć na krówki reklamowe z logo działalności. Zastanawiasz się nad tym, dlaczego mamy dla klientów taką właśnie propozycję? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, znaczenie ma to, ile ludzi przepada za krówkami. W przypadku każdej reklamy istotne znaczenie ma to, aby reklama trafiała do grupy docelowej. Grupą docelową mogą być np. dzieci albo osoby, które mają więcej niż 40 lat, sytuacje są przeróżne. Niemniej, jak wiadomo słodycze lubią dosłownie wszyscy, więc proponowane przez nas krówki reklamowe skierowane są do wszystkich, których interesuje reklama

Oferta firmy

Mleczne krówki jako sklep internetowy oferuje Wam:
- opakowania brandowe
- krówki reklamowe
- krówki weselne
- krówki na urodziny
- krówki na chrzest
- cukierki świąteczne(Boże Narodzenie, Wielkanoc)


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

ZARGES to znakomita firma, która w bogatym asortymencie gwarantuje między innymi produkty jak skrzynie na dokumenty, skrzynie aluminiowe samochodowe, skrzynki aluminiowe, podesty drabinowe, a także drabiny ewakuacyjne aluminiowe i dużo więcej.
Pneumat System to nie tylko specjalistyczne hurtownie pneumatyczne z wyposażeniem pneumatycznym, lecz również fachowe doradztwo produktowe, innowacyjny sklep internetowy oraz profesjonalnie świadczone usługi dla firm.