Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska - Spis Firm Kefann

Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska

Dane adresowe:

Morska 60 lok. 24/1,
75-212 Koszalin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

biuro@multimediaoutlet.pl
668280082

Dane firmy:

Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska
NIP: 4990011831
REGON: 320280983

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Morska 60 lok. 24/1, Koszalin, Polska

Opis firmy Multimediaoutlet Carmena Wiśniewska

Multimedialny outlet, to pojęcie dla wielu osób nieznane. Nasza oferta opiera się o powystawowe AGD, które proponujemy w cenach znacznie niższych niż w sprzedaży regularnej. Jeśli chcesz kupić świetny malakser, to właśnie u nas go znajdziesz. Określenie powystawowe wcale nie oznacza gorsze. Często jedynie opakowanie jest uszkodzone, a opiekacz do kanapek czy odkurzacz jest w pełni sprawny. Jeśli jest inaczej - każda usterka jest starannie opisana przez naszych serwisantów. Sprawdź co mamy do zaoferowania na stronie kupwkoszalinie.pl, a może bezprzewodowy czajnik okaże się tym, czego potrzebujesz.

Oferta firmy

Oferta MultimediaOutlet opiera się o produkty pochodzące ze zwrotów, wystaw sklepowych oraz nadwyżek magazynowych oraz towaru po likwidacji firm. Kupisz u nas odkurzacz bezworkowy o dużej mocy, który ciężko dostać gdzie indziej. Również ekspres przelewowy proponowany jest w wielu różnych modelach, często niedostępnych w regularnej sprzedaży w naszym kraju.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w dzisiejszych czasach kupić porządną wentylację lub klimatyzację, dlatego też powstała nasza firma hakom.
Jeżeli budujesz swój wymarzony dom i zastanawiasz się czy zdecydować się na założenie odkurzacza centralnego - świetnie trafiłeś.