Pol-Met Sp. Z.o.o - Spis Firm Kefann

Pol-Met Sp. Z.o.o

Dane adresowe:

Stare Iganie, ul. Akacjowa 1,
08-103 Siedlce
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@pol-met.com
253070090

Dane firmy:

Pol-Met Sp. Z.o.o
NIP: 8212647101
REGON: 364690209

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Stare Iganie, ul. Akacjowa 1, Siedlce, Polska

Opis firmy Pol-Met Sp. Z.o.o

Decydując się na nasze konstrukcje stalowe można je wykorzystywać w różnych celach. Na rynku usług wykonawstwa konstrukcji stalowych można znaleźć wiele firm, ale to nasza firma oferuje najwyższe standardy i jakoś wykonania.
Najlepiej, gdy projekt jest realizowany przez firmy, które oferują tzw. generalne wykonawstwo, a tak się składa że nasza firma jest takim wykonawcą. Taka usługa obejmuje kompleksowe wykonanie budynku, począwszy od stworzenia projektu do postawienia hali na wyznaczonym terenie.

Oferta firmy

Doświadczenie jakie zdobyliśmy przy projektowaniu i budowaniu innych obiektów z konstrukcji stalowych pozwoliło nam zagwarantować ciekawe, trwałe i estetyczne rozwiązania.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Konstrukcje stalowe na wymiar z możliwością personalizacji to produkt, który wymaga odpowiedniego wykonania, wiedzy i doswiadczenia firmy.
Profesjonalny, nowoczesny sprzęt budowlany oraz niezbędne narzędzia do pracy podczas budowy lub prac remontowych znajdziesz w naszej wypożyczalni Limanowa.
Układanie kostki brukowej, roboty ziemne, roboty drogowe oraz usługi budowlane to część bogatej oferty usług budowlanych od firmy Han-Bud Halbiniak dla mieszkańców Częstochowy, Radomska i woj.