PROFES Mariusz Dyduch - Spis Firm Kefann

PROFES Mariusz Dyduch

Dane adresowe:

Józefa Bema 4a,
42-500 Będzin
śląskie

Dane kontaktowe:

profes@alfastart.pl
537-002-013

Dane firmy:

PROFES Mariusz Dyduch
NIP: 6252255820
REGON: 243330858

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Józefa Bema 4a, Będzin, Polska

Opis firmy PROFES Mariusz Dyduch

Profes, to firma doradczo-szkoleniowa, która zajmuje się propagowaniem szeroko pojętej wiedzy. W palecie firmy znajdują się tłumaczenia Katowice z wielu różnych języków. Oferta nie jest ograniczona do mieszkańców Śląska, materiały można dostarczać pocztą lub elektronicznie. Z kolei pod hasłem korepetycje niemiecki Będzin można odszukać ofertę pomocy dla dzieci i młodzieży jeśli chodzi o przedmioty szkolne. Zajęcia prowadzone są przed doświadczonych dydaktyków, dlatego są one skuteczne. Z kolei szkolenia Katowice cechują się bogatą tematyką dostosowaną do potrzeb zlecającego.

Oferta firmy

Profes oferuje przede wszystkim korepetycje niemiecki Sosnowiec. Tematyka każdorazowo jest szczegółowo ustalana tak, by uczeń osiągnął maksymalne korzyści z nauki. Dla firm dedykowane są szkolenia Katowice, natomiast dla wszystkich który nie czują się dobrze w językach obcych proponowane są tłumaczenia Sosnowiec.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Organizujemy szkolenia BHP na terenie Krakowa nieprzerwanie od 27 lat, będąc tym samym jedną z najdłuższych stażem krakowskich firm działających w branży BHP.