Przepisy Sezonowe - Spis Firm Kefann

Przepisy Sezonowe

Dane adresowe:

ul. Fabryczna 5,
00-446 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

delektujemy@delektujemy.pl
544126000

Dane firmy:

Przepisy Sezonowe
NIP: 5211501724
REGON: 012272090

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Fabryczna 5, Warszawa, Polska

Opis firmy Przepisy Sezonowe

Z wielką przyjemnością chciałabym Was zaprosić dzisiaj do mojego kulinarnego świata, który znajdziecie na stronie przepisysezonowe.pl. Jest to miejsce, gdzie prezentuje Wam przepisy sezonowe ze świeżych składników. Moim celem przy tworzeniu tej kulinarnej strony było pokazanie wszystkich miłośnikom - tym większym oraz tym mniejszym, że gotować ze świeżych składników można przez cały rok. Nie tylko dania, ale również różnego rodzaju ciasta i desery - chociażby na świąteczno - gwiazdkowy stół, czy nawet bez okazji. Mam nadzieje, że zostaniecie u mnie na dłużej.

Oferta firmy

W ofercie bloga kulinarnego PrzepisySeznonowe.pl znajdziemy ciekawe przepisy na każdy miesiąc w roku – z produktów sezonowych. Gotowe przepisy na ciasta, desery i inne danie. Sprawdźcie!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Warto przypomnieć sobie kunszt polskiej kuchni sięgając po przepisy na desery, zaprezentowane w przygotowanym przez nas zestawieniu.
Gotujesz? Lubisz przygotowywać potrawy dla siebie i najbliższych? Nikt nie wyjdzie z Twojego domu głodny? Kuchnia polska.
Kiedy niepogoda za oknem psuje nam humor - nic go tak nie poprawi jak coś słodkiego.