slub-w-plenerze.com

Dane adresowe:

Białostocka 21,
16-150 Suchowola
podlaskie

Dane kontaktowe:

slub-w-plenerze@alfastart.pl
785-501-501

Dane firmy:

slub-w-plenerze.com
NIP: 5451001116
REGON: 050333487

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Białostocka 21, Suchowola, Polska

Opis firmy slub-w-plenerze.com

Profesjonalna pomoc w organizacji przyjęcia weselnego jest nieoceniona. Pensjonat Poniatowski poza tym, że wspiera przyszłe Pary Młode, to dodatkowo oddaje do dyspozycji miejsce na wesele w plenerze. Piękny ogród został zaprojektowany specjalnie po to, by zorganizować ślub poza urzędem. Profesjonalna kadra pensjonatu służy swoją wiedzą i pomocą w najdrobniejszych szczegółach. Wesele na Podlasiu nie musi być sztampowe i nudne. Podobnych sal weselnych i menu jest wiele i każdy z pewnością zauważył ten sam schemat przyjęcia. Poniatowski daje możliwość przeżycia zupełnie innego przyjęcia. Podlaskie wesele w plenerze, to uroczystość, która pozostanie w pamięci gości na wiele lat.

Oferta firmy

Niezapomniany ślub w plenerze, to wydarzenie, które można zorganizować w Pensjonacie Poniatowski. Zgrana kadra doradzi i pomoże przygotować i przeprowadzić wesele w plenerze bez żadnych problemów i niespodzianek.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Planujesz ślub? Potrzebny Ci DJ na wesele? A może chcesz zorganizować kongres czy konferencje lub sprawić sobie imprezę urodzinową? Organizowanie eventów na każdą okoliczność to specjalność niniejszej firmy.