Sprzedaż internetowa "LUKAS" Łukasz Hofman - Spis Firm Kefann

Sprzedaż internetowa "LUKAS" Łukasz Hofman

Dane adresowe:

Boćkowska 30,
17-120 Brańsk
podlaskie

Dane kontaktowe:

sklep@metaloplastyczny.pl
886 - 194 - 799

Dane firmy:

Sprzedaż internetowa "LUKAS" Łukasz Hofman
NIP: 5432118691
REGON: 200063402

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Boćkowska 30, Brańsk, Polska

Opis firmy Sprzedaż internetowa "LUKAS" Łukasz Hofman

Sklep internetowy pod adresem metaloplastyczny.pl to miejsce, gdzie kupisz niepowtarzalne meble i dodatki do wnętrz oraz inne przedmioty z metalu. Metalowy świecznik upiększy każdy pokój, ale świetnie będzie też wyglądał na tarasie lub w ogrodzie. Ręcznie kuty zestaw akcesoriów kominkowych, to rozwiązanie zarówno dekoracyjne jak i praktyczne. Duża liczna wzorów i kolorów gwarantuje, że nikt nie odejdzie niezadowolony. Również do pomieszczeń z którymi nie kojarzy się metaloplastyka, oferujemy wybór dodatków jak wieszak łazienkowy lub uchwyty na papier czy stojaki na przybory. Zapraszamy.

Oferta firmy

Kowalstwo artystyczne, to główna oferta działalności firmy. Do tej gałęzi zaliczyć można akcesoria kominkowe oraz wiele różnych dekoracji jak ozdoby ogrodowe czy też meble. W ofercie znajduje się także dział dedykowany dla firm i przemysłu, a w niej stół do pakowania oraz wózki schodowe. Istnieje możliwość modyfikacji wymiarów lub wzorów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz wysokiej jakości tekstyliów do swojego mieszkania? Zależy Ci na niebywałej trwałości? Niezwykle ważny jest jednak również ciekawy design? W sklepie internetowym Karo Warszawa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
Chcesz wprowadzić do swojego domu nietuzinkowe wyposażenie? Sprawić, że pozazdroszczą Ci go wszyscy? Oto przed Tobą sklep internetowy, który Ci to umożliwi.