VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna - Spis Firm Kefann

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Dane adresowe:

Połczyńska 93,
01-301 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sklep@victus.co
605-230-086

Dane firmy:

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna
NIP: 5222903627
REGON: 141584718

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Połczyńska 93, Warszawa, Polska

Opis firmy VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Jesteśmy dystrybutorem marki Ronnefeldt, która proponuje najlepszej jakości herbaty do punktów gastronomicznych, a za naszym pośrednictwem także klientom indywidualnym. Herbata rooibos kojarzona jest najczęściej właśnie z marką Ronnefeldt. Nasze produkty dostępne są w wysokiej klasy restauracjach i herbaciarniach na całym świecie. Od niedawna zamówienia można składać także poprzez nasz sklep internetowy z herbatą. Takie wygodne rozwiązanie pozwala w zaciszu swojego domu wybrać ulubione napary ziołowe, owocowe, kawy oraz herbaty, bez konieczności wychodzenia z domu.

Oferta firmy

Oferta obejmuje herbaty świata o świetnej jakości. Nasze produkty proponowane są w różnych gramaturach dostosowanych do zaparzania w filiżankach, kubkach oraz dzbankach. Herbaty zielone oferowane są zarówno w formie sypanej, jak i w saszetkach. Biała herbata w dekoracyjnej puszce z pewnością przypadnie do gustu wielu odbiorcom.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wszystkich szukających tanich owoców z Ameryki Południowej, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy.