Wykopy LitBud - Spis Firm Kefann

Wykopy LitBud

Dane adresowe:

ul. Jurajska 5,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

litbud@interia.pl
606 79 79 37

Dane firmy:

Wykopy LitBud
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jurajska 5, Modlnica, Polska

Opis firmy Wykopy LitBud

Jeśli szukasz firmy, która oferuje wyburzanie budynków, czy wykonanie wykopów nie mogłeś trafić lepiej. Taką właśnie firmą jest zdecydowanie LITBUD, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom wielu klientów i jednocześnie zachęca do skorzystania z jej szerokiego wachlarza możliwości, który oferuje. W skład oferty wchodzą zarówno wcześniej wspomniane wyburzenia różnych budynków, jak i wykopy tworzone pod indywidualne potrzeby danego klienta. Usługi koparko ładowarką cieszą się coraz większa popularnością w ostatnim czasie, dzięki czemu również LITBUD staje się coraz bardziej atrakcyjniejszy na szerokim, budowniczym rynku.

Oferta firmy

- roboty ziemne koparko – ładowarką
- usługi koparką obrotową
- sprzęt mocowany na szybkozłącze
- wykopy i wyburzanie budynków
- niwelacja terenu
- inne usługi budowlane


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Konstrukcje stalowe na wymiar z możliwością personalizacji to produkt, który wymaga odpowiedniego wykonania, wiedzy i doswiadczenia firmy.
Profesjonalny, nowoczesny sprzęt budowlany oraz niezbędne narzędzia do pracy podczas budowy lub prac remontowych znajdziesz w naszej wypożyczalni Limanowa.
Układanie kostki brukowej, roboty ziemne, roboty drogowe oraz usługi budowlane to część bogatej oferty usług budowlanych od firmy Han-Bud Halbiniak dla mieszkańców Częstochowy, Radomska i woj.