Spis Firm Kefann

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Doświadczenie zbierane nieprzerwanie od 1991 roku, to cecha charakterystyczna firmy Ceramic ze Skawiny koło Krakowa. Przedsiębiorstwo od samego początku istnienia na rynku zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości materiałów ognioodpornych ora(...)

METALPRO Łukasz Kaczanowski

Zależy Ci, by kupić unikalne klamki do furtki, bo stare uległy uszkodzeniu? A może potrzebujesz rozety do balustrad w ilościach hurtowych, bo realizujesz duży projekt w swojej firmie? W obu tych wypadkach Metal Pro będzie dobrym kontrahentem. (...)

Koplex Gabriela Kowalewska

Działalność firmy Koplex można określić mianem sprzedaż poliwęglanu. W ofercie znajdują się także inne tworzywa sztuczne, ale trzon działalności zajmuje poliwęglan. Specjalnie w tym celu został zaprojektowany i umieszczony na stronie k(...)

AluMaster Łukasz Maciak

Szukasz drabin idealnych dla swoich pracowników? A może potrzebujesz drabiny dla siebie do codziennego użytku? Postaw na świetne drabiny, jakie proponuje firma AluMaster. Od 2006 firma AluMaster zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej (...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Hurtownia tworzyw sztucznych Techplast zaprasza do współpracy! Oferujemy ogromny wybór tworzyw sztucznych, które znajdują zastosowanie w budownictwie czy reklamie. Posiadamy bardzo duże powierzchnie magazynowe, dzięki czemu większość materi(...)

MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Planujesz remont domu lub wyposażenie mieszkania? Doskonale się składa! Jesteśmy "MARKA" i zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów budowlanych ich montażem a nawet doradztwem w wyborze odpowiednich modeli, które spełnią (...)

MANIO DRIVE Usługi Transportowo-Budowlane

MANIO DRIVE Usługi Transportowo-Budowlane to profesjonalna firma transportowo-budowlana założona stosunkowo niedawno, bo w 2021 roku. Prowadzimy prace na terenie Szczecina i okolic, a zajmujemy się głównie dostawą kruszyw sypkich, robotami zie(...)