Spis Firm Kefann

Medycyna

Synapsa Med sp.zo.o.

Odwiedź internetowy sklep senso-rex.com i przekonaj się o terapeutycznych właściwościach oferowanych przez nas wyrobów. Sztandarowym produktem marki senso-rex są unikatowe kołdry obciążeniowe, które zapewniają użytkującym je osobom rela(...)

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Katarzyna Czyżycka jest logopedą dzieci dwujęzycznych. Pracując jako logopeda prowadzi zdalną terapię logopedyczną nastawioną na niesienie pomocy logopedycznej wszystkim potrzebującym dzieciom bez względu na miejsce zamieszkania. Katarzyna (...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Echo serca, próba wysiłkowa, spirometria, holter 24H, wielodniowy i ciśnieniowy, USG Doppler żył i tętnic, oraz USG jamy brzusznej – to zaledwie początek możliwości jakie otwiera przed Tobą Lecznica Specjalistyczna CardioTeam. Placówka z(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Stan naszych włosów odzwierciedla stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego i dlatego coraz więcej osób z dużymi ubytkami włosów decydują się na ich przeszczep. Przy obecnym stanie medycyny estetycznej łysienie nie jest wielkim problem(...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

Prywatny ośrodek detoksykacyjny Fenix to miejsce w którym pacjenci mogą zrobić pierwszy krok w kierunku wyjścia z nałogu. W skład naszej oferty wchodzi: odtrucie alkoholowe w domu, wszywka alkoholowa, bloker opiatowy czy detoks alkoholowy, l(...)

Jack Strong Hair

Jack Strong Hair to firma od długiego już czasu zajmująca się profesjonalnie transplantacją włosów. Ta w pełni profesjonalna klinika przeszczepu włosów zapewnia usługi na najwyższym poziomie, a także kompleksową opiekę. Wszelkie zabieg(...)

BJU Marcin Bieńko

Bjushop jest sklepem posiadającym w sprzedaży szeroką gamę produktów używanych do medycyny estetycznej. Wśród tych najpopularniejszych z dostępnych produktów znajdują się nici PDO wykorzystywane do mezoterapii i liftingu skóry, a także (...)

Ks Beauty Sp. z o. o.

Szukasz gabinetu zajmującego się usuwaniem laserowym rozstępów? Zależy Ci by działał w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się jeszcze dziś z szeroką ofertą gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej doktora Kopaczyńskiego. Miejsce to tworzy (...)