ExArte Weronika Bogumił

Dane adresowe:

Poznańska 21/42,
00-685 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

bombki@alfastart.pl
739 035 785

Dane firmy:

ExArte Weronika Bogumił
NIP: 9512078808
REGON: 364021365

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Poznańska 21/42, Warszawa, Polska

Opis firmy ExArte Weronika Bogumił

Exarte, to firma która zaoferuje Ci najpiękniejsze bombki choinkowe na rynku. Myli się ten, kto myśli, że są to wyłącznie ozdoby bożonarodzeniowe. Na stronie szklanebombkichoinkowe.pl prezentowane są także stylizacje... wielkanocne oraz wiosenne. Przezroczyste bombki są świetnym uzupełnieniem innych kolorów, ale świetnie prezentują się samodzielnie. Exarte oferuje bombki ręcznie robione, dopracowane w najmniejszym szczególe. Ręczna praca świadczy o wysokiej jakości, a fabryka bombek to raczej manufaktura, gdzie dba się o każdy egzemplarz wychodzący do sprzedaży.

Oferta firmy

Piękne bombki choinkowe ręcznie malowane, to podstawa działalności Exarte. Każdy wzór, jak chociażby białe bombki będące hitem ostatnich świąt, jest dopracowany i przygotowany z największą pieczołowitością.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Będące na topie wśród designerów i ludzi lubiących otaczać się cudownymi i oryginalnymi dekoracjami, ceramiki handmade, a więc ręcznie wytwarzane, to nasza specjalność.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie, jeżeli tak jak my kochacie piękne dekoracje morskie i nie tylko.
Retro Cegła to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą płytek, wykonanych z tradycyjnych, ponad stuletnich cegieł dekoracyjnych.