Ozdoby żeglarskie Snob Shop

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa klienta
info@snob-shop.pl

Dane firmy:

Ozdoby żeglarskie Snob Shop
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Ozdoby żeglarskie Snob Shop

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie, jeżeli tak jak my kochacie piękne dekoracje morskie i nie tylko. Nasz sklep powstał z pasji do oryginalnych ozdób, które ubogacą każde wnętrze. Posiadamy różnego rodzaju dekoracje żeglarskie dla miłośników wodnej żeglugi i nie tylko. Zapraszamy do nas pasjonatów stylu retro, którzy chcą znaleźć efektywne ozdoby na biurko lub też na komodę. Zawsze znajdziecie u nas coś ciekawego, co będzie stanowiło idealne uzupełnienie Waszych wnętrz Oferujemy Wam również ozdoby w stylu orientalnym, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Jesteśmy pewni, że dzięki nam znajdziecie efektywne ozdoby, których pozazdrości Wam mnóstwo osób.

Oferta firmy

* ozdroby żeglarskie
* dekoracje marynistyczne
* sklep z lunetami
* sklep z klepsydrami
* sklep z bibelotami
* sklep z ozdobami żeglarskimi
* sklep z dekoracjami morskimi


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Będące na topie wśród designerów i ludzi lubiących otaczać się cudownymi i oryginalnymi dekoracjami, ceramiki handmade, a więc ręcznie wytwarzane, to nasza specjalność.
Exarte, to firma która zaoferuje Ci najpiękniejsze bombki choinkowe na rynku.
Retro Cegła to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą płytek, wykonanych z tradycyjnych, ponad stuletnich cegieł dekoracyjnych.