Spis Firm Kefann

Dekoracje i ozdoby

AXITECH

Axitech oferuje Państwu szeroki wybór akcesoriów i produktów dekoracyjnych. Mowa tutaj na przykład o wyrobach ze szkła. Począwszy od paneli szklanych, po zdjęcia na szkle. Co więcej, w propozycji Axitech są również szklane fronty meblowe (...)

Regałka

Inspiracji do urządzenia domowego, ciepłego i zarazem pięknego wnętrza można szukać dosłownie wszędzie. Dom czy też mieszkanie to miejsce, w którym możemy zrealizować najbardziej fantazyjne pomysły. W kreatywnym urządzaniu poszczególny(...)

RETRO HOLDING Sp. z o.o.

Retro Cegła to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą płytek, wykonanych z tradycyjnych, ponad stuletnich cegieł dekoracyjnych. Surowce do produkcji płytek ceglanych zdobywamy z najwyższej jakości, legendarnych cegieł pochodzących (...)

ExArte Weronika Bogumił

Exarte, to firma która zaoferuje Ci najpiękniejsze bombki choinkowe na rynku. Myli się ten, kto myśli, że są to wyłącznie ozdoby bożonarodzeniowe. Na stronie szklanebombkichoinkowe.pl prezentowane są także stylizacje... wielkanocne oraz wi(...)

Ozdoby żeglarskie Snob Shop

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie, jeżeli tak jak my kochacie piękne dekoracje morskie i nie tylko. Nasz sklep powstał z pasji do oryginalnych ozdób, które ubogacą każde wnętrze. Posiadamy różnego rodzaju dekoracje żeglar(...)

Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM

Będące na topie wśród designerów i ludzi lubiących otaczać się cudownymi i oryginalnymi dekoracjami, ceramiki handmade, a więc ręcznie wytwarzane, to nasza specjalność. Ceramiczne ozdoby dla domu to nie tylko fenomenalny zamysł na domowe(...)